وقتی می گویم خوشحال، منظورم خوشحال است، نه فقط آرام یا خوب، یا سخت گرفتن. من شاد و شکرگذارم و نود درصد اوقات خوشبختم، نه به این خاطر که زندگی ام از جهاتی آسان تر شده است. من یکی از شادترین دخترانی هستم که می شناسید چون خودم هر روز انتخاب می کنم که شاد باشم. هر روز انتخاب میکنم که شکرگذار باشم. انتخاب می کنم که اطرافم را با افراد مثبت پر کنم،. من افکارم را کنترل می کنم چو افکار احساسات را کنترل می کنند.
کلمات و جملاتی که استفاده می کنیم به موسیقی متن هر لحظه از زندگی مان تبدیل می شوند و هیچ فکری -مثبت یا منفی- وجود ندارد که بدون اجازه ی شما در ذهنتان ماندگار شده باشد. آیا به طور مرتب افکارتان را بررسی می کنید؟ آیا برای کنترل داشتن روی افکاری که در مورد خودتان دارید و کلماتی که برای توصیف خودتان استفاده می کنید تمرین دارید؟ شما احمق نیستید، این صفت را برای خودتان به کار نبرید. شما زشت نیستید, بنابراین هرگاه به آینه نگاه می کنید این حرف را به خودتان بزنید. شما آدم بدی نیستید. حتی اگر در گذشته کار های بدی کرده اید باز هم این حرف را به خودتان نزنید. شما بدجنس، بدذات، غیردوست داشتنی، بی ارزش یا بی اهمیت یا هر صفت مزخرف دیگری که به خودتان نسبت می دهید نیستید.
باید انتخاب کنید که مثبت باشید و فرصت ها و برکت های روزانه زندگی را ببینید. شما خودتان افکارتان را انتخاب می کنید و هیچ فکری وجود ندارد که بدون اجازه ی شما در ذهنتان ماندگار شده باشد؛ بنابراین هرگاه شروع کردید به منفی نگری دست نگه دارید.

شرمنده نباش دختر! - !Girl stop apologizing
ریچل هالیس - Rachel Hollis

پ.ن: چرا دوباره دارم میخونمش؟!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

SorousH RakhshanI سايروس | کوروش کبير محتوای باماگرد نرم افزار دانلود همه فن حریف بیسیم پاناسونیک Jorge فروش اینترنتی محصولات دانشگاهی معرفي و بررسي انواع دستگاه فتوکپي و ماشينهاي اداري Dayta